wybierz ikonę sitag:

FORMY JAKO DIAGRAM SIŁ

partnerzy

 • DIAGRAM SIŁ TO GRAFICZNY SYMBOL KONTEKSTU, Z KTÓREGO WYRASTA AUTENTYCZNY DESIGN. DESIGN, KTÓRY KROCZY PO WŁASNEJ ŚCIEŻCE, KTÓRY MA OCZY SZEROKO OTWARTE NA ŚWIAT, KTÓRY Z WRAŻEŃ, WYOBRAŻEŃ I EMOCJI TWORZY PIĘKNE, ORYGINALNE PRZEDMIOTY UŻYTKOWE PRODUKOWANE W NOWOCZESNYCH TECHNOLOGIACH Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW. W SITAG JESTEŚMY Z NIEGO DUMNI.

  ZOBACZCIE ŹRÓDŁA NASZEJ TWÓRCZOŚCI. ZOBACZCIE IKONYSITAG.

 • DESIGN TO STAN UMYSŁU

  PROJEKTOWANIE TO AKT ODWAGI SAMODZIELNEGO ZMIERZENIA SIĘ
  Z PROBLEMEM, PODJĘCIA RYZYKA, WYTYCZENIA WŁASNEJ ŚCIEŻKI.

  Jak tworzy się autentyczny design? Czy ma on szanse konkurować z produktami odtwórczymi? Czy w  globalnym zalewie produktów naśladujących inne mamy szansę uciec przed uniformizmem?
  Nasze 20-lecie stało się dla nas pretekstem do poszukania odpowiedzi na powyższe pytania. Wierzymy, że autentyczny design nie powiela, nie kopiuje, tylko znajduje nowe rozwiazania. Kładąc na warsztat graficzny kontekst powstawania foteli, które jak kamienie milowe wyznaczyły diagram naszej marki, chcemy wzbudzić refleksję na temat tego, ile wysiłku i emocjonalnego ładunku niesie ze sobą autentyczny design.
  Wokół naszego projektu zgromadziliśmy odważne umysły, które nie boją się wyzwań i oryginalności.
  Kreatywność to dla nich sposób na życie i odwaga inspirowania się wszystkim, co ich otacza.

  • Architekt, doktor Wydziału Architektury Politechniki Poznańskiej. Projektantka, dyrektor kreatywna i członek Zarządu SITAG Formy Siedzenia. Zawsze w poszanowaniu technologii i ekonomii wprowadza na rynek produkty, które zyskują status premium. Fotel WOODI, za wykorzystanie tradycyjnego materiału w nowoczesnej formie otrzymał nagrodę Red Dot Design Awards 2012.

   Anna vonhausen

  • Projektant. Fotograf. Dokumentalista. Architekt estetyki, w pracy nieustannie szukający balansu pomiędzy aspektami rynkowymi, a kulturą wizualną. Album Dobosz Photography Book otrzymał I nagrodę na European Design Festival w kategorii Artistic Catalogue. Członek Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej (STGU ).

   Andrzej Dobosz

  • Trendsetterka, z której rad korzystają największe koncerny o zasięgu globalnym z branży meblarskiej, modowej, AGD i samochodowej. Raporty o trendach „360˚Trend Reports

   Zuzanna Skalska

  • Architekt, współzałożyciel pracowni Ultra Architects, wraz z Marcinem Kościuchem, laureat nagrody Europe 40 under 40 przyznawanej przez Chicago Athenaeum oraz European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies. Za

   Tomasz Osięgłowski