wybierz ikonę sitag:

FORMY JAKO DIAGRAM SIŁ

SITI

Jak skupić uwagę? Jak zbudować więzi społeczne? Poznaj kuszący blask popkultury.

więcej o projekcie →
 • ŻYCIE KORYTARZOWE W BIURACH RZĄDZI SIĘ SWOIMI ŻELAZNYMI PRAWAMI. JEGO MISTRZOWIE ŁĄCZĄ W SOBIE DELIKATNOŚĆ Z ODWAGĄ, ATRAKCYJNY MAGNETYZM Z LEKKOŚCIĄ NIEZOBOWIĄZUJĄCYCH SMALL TOKÓW ORAZ FIGLARNĄ LEKKOŚĆ DOWCIPU Z TOWARZYSKĄ GRĄ W BERKA.

  POZNAJCIE KUSICIELSKI BLASK FOTELA SITI - SZÓSTEJ IKONY SITAG.

  POPKULTUROWY DUCH NAJBARDZIEJ ODCZUWALNY JEST DZISIAJ W ŚWIECIE INTERNETU I MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH. SUKCES LUB UPADEK WIELU START UPÓW ZALEŻY OD TEGO, CZY ICH TWÓRCY BYLI W STANIE PRZEWIDZIEĆ PREFERENCJE I ZACHOWANIA UŻYTKOWNIKÓW, A SZTUKA BADANIA TZW. USABILITY PROJEKTÓW INFORMATYCZNYCH JEST DZISIAJ ABECADŁEM KAŻDEGO MISTRZA KODOWANIA.

  W świecie architektury popkulturowe wartości reprezentują budynki ikoniczne. Skupiają na sobie zainteresowanie publiczności i stają się symbolami miast, a nawet krajów. Prawdziwym wzorcem takiego obiektu jest Opera w Sydney, która stała się nie tylko symbolem miasta, ale nawet całej Australii.

  Fotel SITI jest dedykowany do tzw. miękkich przestrzeni spotkań i konferencji. Ma pełnić swoją rolę tam, gdzie odbywają się nieformalne spotkania oraz rozmowy, w świecie small toków, małych gier towarzyskich oraz biznesowych. Jego lekka, prosta, popartowa forma zachęca do komunikacji i nawiązywania kontaktów, a patrzenie na pięknie zaokrąglony kształt jest prawdziwą przyjemnością dla zmęczonego długimi negocjacjami lub szkoleniami oka.

  Kolaż Andrzeja Dobosza pokazuje inspiracje, które leżały u podstaw projektu Anny Vonhausen. Grafika jest zdominowana przez wyrazistą kolorystykę oraz symbole kultury popularnej, jak puszka Campbell Andy Warhola czy też element aktu. Na ilustracji widać też żagle opery w Sydney, fragment rzeźby Alexandra Archipenko oraz armwrestling jako symbol przemocy symbolicznej obecnej w każdej kulturze popularnej.